KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5587218
nr 558 7218
1800-tal, Religiöst motiv med madonnan, nyuppfordrad duk, 76x62
Kondition: krackeleringar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 december 2008
1.800 kr
1.600 kr
2.100 kr